top of page

ДЛЯ ГРОМАДЯН

Зміст загального майна

 

Ознаки загальної власності

Згідно ч. 1 ст. 5 Закону № 417-VIII, спільне майно багатоквартирного будинку є спільною сумісною власністю співвласників. Це означає, що правовий режим даного майна встановлено положеннями ЦК України щодо здійснення спільної сумісної власності, з урахуванням спеціальних норм Закону № 417-VIII.

Так, відповідно до ч. 1 ст. 368 ГК України, спільна власність двох або більше осіб без визначення часток кожного з них у праві власності є спільною сумісною власністю. Співвласники майна, що перебуває у спільній сумісній власності, ДЕТАЛЬНІШЕ

Корисна інформація

 

Платимо за результат

Перш за все, новий закон змінює термінологію, так як покликаний врегулювати безліч моментів, пов'язаних з переходом від традиційних ЖЕКів до ОСББ або керуючим (компаніям або особам).

Замість нинішніх безликих «виробників» послуг з'являться «виконавці» - суб'єкти господарювання, що надають комунальну послугу за договором із споживачем. Тобто без договору комунальна послуга не буде вважатися такою.

Договір може бути укладений як з індивідуальним, так і з колективним споживачем. І це ще одна новація законопроекту. ДЕТАЛЬНІШЕ

Законодавство в сфері ЖКГ

Новий Закон про ЖКП передбачає цілий ряд позитивних змін:

Вводиться відповідальність за ненадані або надані не в повному обсязі в обумовлений термін послуги - раніше відповідав тільки споживач.

Всі послуги надаються тільки на підставі договірних відносин.

Споживач вибирає, яку послугу і на підставі якого договору він хоче отримувати:

1. Індивідуальний договір.

2. Колективний договір з керуючим.

3. Договір колективного споживача - ОСББ. ДЕТАЛЬНІШЕ

Заборгованість громадян

За даними відомства, до кінця лютого 2018 року заборгованість населення з оплати за поставки природного газу склала $ 619 млн, за централізоване опалення і постачання гарячої води - $ 551 млн, за утримання будинків і споруд - $ 143 млн. Заборгованість українських громадян за централізоване постачання холодної води і водовідведення становить $ 68 млн, за вивезення побутових відходів - $ 15 млн, за поставку електроенергії - $ 143,5 млн.

Раніше повідомлялося, що заборгованість громадян України за газ збільшилася в лютому на 26,2% і склала 16,4 млрд. Гривень.

8 березня в Черкаській області через заборгованість без газопостачання залишилися 17 котелень. ДЕТАЛЬНІШЕ

Вакансії

Робота в Миколаєві в ТОВ УК "Корабельний" - актуальні оголошення про свіжих вакансії в дружному і передовому колективі професіоналів!

Тобі з нами по дорозі, якщо:

ти шукаєш не просто роботу, для тебе дуже важливо робити те, що приносить користь, а допомога людям для тебе не порожній звук;

 

ти прагнеш постійно зростати, навчатися і безперервно вдосконалювати свої професійні навички, щоб стати кращим з кращих;

 

Ми з тобою точно НЕ спрацьовуватимемо, якщо:

ти з тих людей, хто здається і опускає руки при перших труднощах, будь то важкий клієнт або складне завдання від керівника.

Якщо тобі пощастить і за підсумками співбесіди ти потрапиш до нас на стажування, тебе чекає ..... ДЕТАЛЬНІШЕ 

Технічні дані

В даному розділі наводяться короткі технічні характеристики будинків під управлінням компанії ТОВ УК "Корабельний".

Житлово-комунальні послуги та їх надання

Стаття 13. Розподіл житлово-комунальних послуг залежно від функціонального призначення.

Стаття 14. Розподіл житлово-комунальних послуг в порядку затвердження цін / тарифів.

Стаття 15. Мінімальні норми житлово-комунальних послуг.

Стаття 16. Порядок надання житлово-комунальних послуг.

Стаття 17. Порядок доступу до житла та іншого володіння для ліквідації аварій, проведення оглядів технічного стану, перевірки показань приладів обліку. ДЕТАЛЬНІШЕ

bottom of page