top of page

Аварійне обслуговування

 аварийное обслуживание ООО УК «КОРАБЕЛЬНЫЙ»

Аварійне обслуговування багатоквартирного будинку - це терміновий комплекс робіт, головною метою якого є визначення локалізації аварії та її ліквідація, а так само усунення загроз для життя людини і для збереження приміщення, майна, яке в ньому розташовується. І це одна з послуг, яку вам може надати компанія ТОВ УК «Корабельний».

Наша аварійно-диспетчерська служба працює цілодобово, тому кожен з мешканців може звернутися за допомогою в будь-який час.|ЗАБРОНЮВАТИ ПОСЛУГУ|

У комплекс робіт входить:

- Визначення локалізації аварії або поломки;

- Відновлення функціонування систем, або обладнання, які були пошкоджені;

- Проведення зварювальних робіт, ремонт або заміна трубопроводів та інші ремонтні роботи, в яких виникла необхідність;

- Аварійний виклик електрика дозволяє в найкоротші терміни здійснити заміну несправних ділянок проводки, вимикачів, запобіжників, пускачів, ізоляції силової мережі;

- Аварійний виклик сантехніка дозволяє швидко впорається з засмічення в трубах каналізаційної системи, яка знаходиться всередині будівлі (до неї відносяться унітази, сифони, умивальники, стояки і т.п.), провести відкачку води з підтоплених підвалів, чистка колодязів, дренажних систем, вигрібних ям і т.п., усунення поривів труб і інші аварійні ситуації.

 

-Чому варто доручити аварійне обслуговування ТОВ УК «Корабельний»?

 

  • Компанія ТОВ УК «Корабельний» укладає з ОСББ договір на надання аварійного обслуговування. Тому ви маєте на руках документ, в якому чітко розписані послуги, які ми надаємо, а так само наші зобов'язання перед ОСББ відповідно до підписаного договору. З таким документом ви можете бути впевнені, що мешканці будинку будуть в безпеці, а виникла неполадка або аварія буде ліквідована в найкоротші терміни.

 

  • До нас можна звернутися в будь-який час доби, і бригада моментально виїде на об'єкт. Ми виконуємо свою роботу на найвищому рівні, так як приймаємо в штат лише кваліфікованих працівників з досвідом роботи на аварійних об'єктах, умінням швидко реагувати в складних ситуаціях і знаходити максимально ефективні рішення в стислі терміни.

 

Варто пам'ятати про те, що чим більше термін експлуатації приміщення, тим більша небезпека виникнення поломки. Так само ризик аварії залежить від того, як працює технічна служба. Якщо потреба в проведенні аварійних робіт в вашому домі виникає часто, це вагомий привід задуматися про компетентність служб, які виїжджають на ліквідацію аварії. Так що довіряйте турботу про вашому будинку професіоналам. Саме такі люди і працюють в компанії ТОВ УК «Корабельний». У нас немає перерв, свят і вихідних, коли потрібно виїхати на терміновий об'єкт. Адже від роботи нашої команди залежить здоров'я і життя людей, а так само збереження їх майна.

Дивитися приклади виконаних робІт працівниками ТОВ УК "Корабельний" щодо усунення  аварійних  випадків.

bottom of page