top of page

Зварювальні роботи

ТОВ УК «Корабельний» надає зварювальні роботи будь-якого рівня складност

ТОВ УК «Корабельний» виконує зварювальні роботи будь-якого рівня складності. Нами може бути виконана зварювання труб опалення в Миколаєві, відновлення зламаних решіток і т.п. Пропонуємо вам ознайомитися більш детально з роботами, за які ми беремося.

Ми оглянемо об'єкт, і визначимо, який вид зварювання найкраще застосувати в тому чи іншому випадку.|ЗАБРОНЮВАТИ ПОСЛУГУ|

Ви можете розраховувати на консультацію наших зварників, та отримати компетентне надання рекомендацій, правильний підбір матеріалів та їх застосування.

Розцінки на зварювальні роботи в ТОВ УК «Корабельний» досить конкурентні, - ви будете приємно здивовані. Для ОСББ та юридичних осіб за підсумками виконаної роботи ми надаємо всі необхідні документи для ведення звітності - акти, рахунки і т.п. Ми працюємо на сучасному якісному обладнанні, що дозволяє мінімізувати витрати на зварювання (електрику), і знизити вартість послуг, які ми надаємо.

Якщо ВАМ потрібні інші роботи пов'язані з виготовленням металовиробів або інші зварювальні роботи (решітки на вікна та балкони, двері, навіси і тп.) - ПАРТНЕРИ нашої організації допоможуть вам вирішити ці завдання! 

Дивитися приклади  робіт  виконаних  працівниками ТОВ УК "Корабельний" щодо проведення зварювальних робот.

bottom of page