top of page

О компанії

коллектив ТОВ УК КОРАБЕЛЬНЫЙ

Основним напрямком діяльності компанії ТОВ УК "Корабельний" є комплексне обслуговування багатоквартирних будинків, яке включає в себе такі види послуг як: бухгалтерське обслуговування, обслуговування інженерних мереж (слюсар-сантехнік, електрик), аварійна служба, прибирання будинку і прибудинкової території, поточний ремонт будинків, постійна підтримка і консультація з усіх актуальних питань !

інші послуги...

Компанія ТOВ УК «Корабельний», це альтернатива існуючому ЖЕКу, з приставкою відповідаль-ність, сервіс, і гарантована якість виконання робіт. Кожному клієнту компанії, пропонуються різноманітні послуги з обслуговування багатоквартирного будинку:

Управління багатоквартирним будинком в особі традиційних ЖЕКів показало низький рівень ефективності адже багато з будинків, що знаходяться на їхньому балансі на даний момент перебувають в аварійному стані.

Форма управління ОСББ - це сучасна система, яка дозволяє вибрати для себе команду правління з числа мешканців будинку. Але на відміну від керуючої компанії, ОСББ часто невигідно постійно тримати в штаті технічний персонал - слюсаря, сантехніка, електрика. В результаті страждає професіоналізм кадрів і як наслідок, якість виконуваної ними роботи. Іноді у ОСББ навіть немає необхідних знань, а порушення тих же правил благоустрою прибудинкової території можуть обернутися великими штрафами.

 

Компанія ТOВ УК «Корабельний» це організація, яка може надавати послуги утримання будинку на замовлення як безпосередньо співвласників будинку так і через ОСББ.

Виникли питання? Відповімо!
Заповніть цю  форму  і ми протягом  доби обов'язково передзвонимо ВАМ.

Договір з мешканцями

Якщо мешканці будинку не визначились з формою управління і не створили ОСББ, то управителя вибирає орган місцевого самоврядування за підсумками конкурсу керуючих. Компанія, яка виграла в конкурсі керуючих, підписує з уповноваженим органом договір про управління багатоквартирними будинками. Такий конкурс може проігнорувати реальні побажання співвласників будинку і допустити до управління недобросовісну організацію. Таким чином, в інтересах жителів не давати можливість вибору комусь іншому окрім себе, а самостійно визначитися, оформити протокол зборів і укласти договір на підставі Типового (Постанова КМУ від 05.09.2018 № 712)
 договір з  тов ук корабельний
GEFEST -сварочные работы любой сложности в Николаеве

Відправлено! Дякуємо!

bottom of page