top of page

Аварійне обслуговування

 

Аварійне обслуговування багатоквартирного будинку включає в себе технічне планове і аварійно-диспетчерське обслуговування внутрішньобудинкового обладнання, мереж тепло-водопостачання, електропроводки, обладнання освітлення, водовідведення. Аварійно-диспетчерське обслуговування включає в себе виїзди аварійних бригад в будь-який час доби, проведення технічних, ремонтних і відновлювальних робіт.

Аварійно-диспетчерська служба здійснює реєстрацію та виконання заявок власників і користувачів житлових приміщень в багатоквартирних житлових будинках, про усунення несправностей і пошкоджень внутрішньобудинкових інженерних систем, а також вживає оперативних заходів щодо забезпечення безпеки громадян у разі виникнення аварійних ситуацій або загрози їх виникнення в цілодобовому режимі, забезпечуючи:

- ліквідацію засмічень внутрішньобудинкової інженерної системи водовідведення всередині багатоквартирних житлових будинків;

- усунення аварійних пошкоджень внутрішньобудинкових інженерних систем холодного і гарячого водопостачання, водовідведення та внутрішньобудинкових систем опалення та електропостачання. ДЕТАЛЬНІШЕ

Обслуговування інженерних мереж

 

Обслуговування внутрішньобудинкових інженерних мереж в багатоквартирних житлових будинках нашою компанією це індивідуальний підхід до кожного дому!

Обслуговування інженерних мереж - це цілий комплекс заходів, головною метою якого є підтримка комунікацій в належному, робочому стані, запобігання аварійним ситуаціям, а так само коригування та оптимізація роботи систем для того, щоб вони були максимально ефективними і при цьому економічними.

Обслуговування інженерних коммунікацій- це одна з тих послуг, які надає наша компанія! Сервісне обслуговування всіх комунікацій і систем проводиться тільки висококласними фахівцями, які пройшли відповідне навчання за профілем і мають досвід роботи в даній сфері.

За всіма виконаним роботам ми складаємо звітність і передаємо її на контроль. Ви можете бути впевнені в тому, що робота інженерних комунікацій вашого будинку буде оптимізована і налагоджена. ДЕТАЛЬНІШЕ

Прибирання під'їздів та прибудинкової території

 

Прибирання прибудинкової території - предмет постійних суперечок і конфліктів між мешканцями і керуючими компаніями. Майже третина оплати за утримання житла, як правило, призначена саме на цей вид послуг. Але наскільки сумлінно ці послуги надаються, і виявляються взагалі, кожен мешканець багатоповерхівки відповість неоднозначно.

Що включає в себе прибудинкова територія і як визначаються її межі?

Сьогодні в основі роботи житлово-комунальних служб лежать законодавчі акти, як державного значення, так і спеціально розроблені на регіональному рівні. Також кожна компанія розробляє свої нормативні акти, які не суперечать вищезазначеним документам. ДЕТАЛЬНІШЕ

Водопостачання

 

Зони відповідальності керівників підприємств з водопостачання та водовідведення визначені в Постанові уряду Згідно з цим документом, межа балансової належності визначається виходячи з визначення кордону розділу власності.

Щодо цих параметрів і встановлюється межа експлуатаційної відповідальності, яка в підсумку і визначає - хто повинен відповідати за утримання об'єкта в належному стані - РСО, керуюча компанія або самі власники житла.

Зоною відповідальності керуючої компанії в сфері водопостачання та водовідведення є стояки гарячого і холодного водопостачання, водозапорної пристрою на відгалуженнях стояків, а також запірно-регулююча арматура на розводці всередині квартір. ДЕТАЛЬНІШЕ

Опалення

 

До загальнобудинкового майну, що знаходиться на території квартир, відносяться: Стояки опалення і відгалуження від них до точки першого з'єднання з отводящими трубами. Якщо таких немає, то межа проходить по загвинчування в радіаторної пробці. У Постанові Уряду також особливо прописано, що в спільне майно входять не тільки стояки, а й «обігрівальні елементи», іншими словами, внутріквартирні радіатори. Подібна ситуація і з іншими інженерними системами.

У зоні відповідальності УК знаходяться:

стояки холодного і гарячого водопостачання і відгалуження від них аж до першого вентиля або точки з'єднання з отводящими трубами. Тобто межа - зварювальний шов на відвід трубопроводу від стояка.

Стояки водовідведення і відгалуження від них (заглушки,патрубки,трійники та інше). ДЕТАЛЬНІШЕ

Каналізація

 

Існує кілька ознак того, що поява запаху пов'язано з загальдомовий каналізаційною системою, але найпростішими є два. По-перше, запах буде з'являтися спочатку в квартирах нижніх поверхів, так як вони розташовані ближче до підвалу. По-друге, сморід буде відчуватися не тільки в квартирах, але і в під'їзді, причому посилюючись у міру наближення до підвалу.

Якщо ви виявили ці дві ознаки, сміливо телефонуйте в керуючу компанію. Її співробітники повинні визначити причину появи запаху та усунути її. Заявку на виклик фахівців можна подати за телефоном, співробітники зобов'язані відреагувати на виклик досить швидко, так як поява запаху каналізації може сигналізувати про дуже серйозні проблеми, аж до ризику руйнування всієї системи. ДЕТАЛЬНІШЕ

Послуги електрика

Заміна автомата захисту;

Заміна УЗО;

Заміна лічильника електроенергії;

Установка, заміна розетки, вимикача;

Ремонт, перебирання розподіл. коробки;

Монтаж дзвінка;

Прочищення ФГО;

Заміна розетки силовий ел. плити;

і багато іншого...  ДЕТАЛЬНІШЕ

Послуги сантехніка

Заміна змішувача (на мийку, раковину);

Заміна змішувача для ванни;

Заміна сифона (раковина мийка);

Заміна сифона ванна, душовий піддон;

Установка крана Ду.15;

Заміна крана Ду. 15;

Заміна ФГО Ду. 15;

Прочищення ФГО;

Установка редуктора тиску РДВ;

Заміна редуктора тиску РДВ;

Заміна ІПУ;

Установка зворотного клапана;

Заміна зворотного клапана;

Заміна колби в фільтрі тонкого очищення;

Заміна запірної арматури в унітазі;

Заміна клапана (крана) на радіаторі;

Прочищення каналізації;

Підключення пральної машини; і т.д..

ДЕТАЛЬНІШЕ

Зварювальні роботи

 

Компанія має в своєму розпорядженні висококваліфікованих інженерів з досвідом робіт, та необхідними ліцензіями ї дозволами для виконання робіт.

Система якості зварювального виробництва підприємства сертифікована за вимогами міжнародного стандарту ISO 3834-2 уповноваженим Міжнародним інститутом зварювання.

Для виконання зварювальних робіт на підприємстві використовується як вітчизняне обладнання так і апарати відомих європейських виробників. Це стосується і зварювальних матеріалів: поряд з вітчизняними, на вимогу проектувальника, застосовуються і матеріали європейського виробництва. ДЕТАЛЬНІШЕ

bottom of page