top of page

Послуги / Водопостачання

Водопостачання

ООО УК«КОРАБЕЛЬНЫЙ» оказывает услуги по обеспечению исправного водоснабжения для жителей ОСМД

ТОВ УК «Корабельний» надає послуги по забезпеченню справного водопостачання для жителів будинків. Адже якщо система водопостачання працює несправно, то це, як мінімум викликає дискомфорт мешканцям будинку.

А часом може навіть спричинити за собою матеріальні збитки - наприклад, в разі прориву труб або їх протікання.  |ЗАБРОНЮВАТИ ПОСЛУГУ|

ТОВ УК «Корабельний» надає для своїх клієнтів наступні послуги:

  • Монтаж металопластикових труб - багато будинків в наші дні переходять саме на такі труби,  бо їм не страшна корозія і внутрішні заростання. Вони так само стійкі до різних температур, що дозволяє їх використовувати для систем гарячого водопостачання та опалення. До того ж, при монтажі таких труб не потрібно використовувати додаткові деталі - коти ї коліна - в силу того, що вони досить гнучкі. Наші співробітники дуже швидко і якісно допоможуть встановити такі труби в будинку;

 

  • Монтаж водопроводу - ми гарантуємо якість виконаної роботи. Перед тим, як монтувати водопровід, наші співробітники проведуть та врахують установку всіх необхідних додаткових елементів, таких як насоси, фільтри або лічильники. Зроблять відключення тих приладів сантехніки, які встановлені на даний момент, демонтують старі труби, встановлять нові і підключать їх до приладів. Вам не доведеться ні про що хвилюватися - ми виконуємо буквально всі етапи робіт. До речі, разом з нашими фахівцями так само можлива швидка і професійна заміна труб в квартирі - ми подбаємо про все.

 

  • Розводка труб у ванній - такий крок допоможе зробити навіть маленьке приміщення максимально функціональним і зручним для експлуатації за рахунок того, що всі елементи будуть правильно і якісно пов'язані між собою. Наші майстри проведуть огляд санвузла, визначать, який вигляд розводки найкраще здійснити на об'єкті, і візьмуться за роботу;

 

  • Так само ми здійснюємо ремонт водопроводу, а так же ліквідацію аварійних ситуацій як в окремих квартирах, так і в будинку.

  • Співпрацюючи з компанією ТОВ УК «Корабельний» кожен мешканець будинку, в тому числі і ОСББ, може бути впевнений в тому, що кожна проблема яка виникла в роботі водопроводу, або в будь-який інший інженерної системи будинку буде залагоджено в найкоротші терміни.

  • Ми  надамо всі необхідні документи для ведення обліку. Гарантія якості, робота з досвідченими фахівцями, а так само вигідні умови - це те, на що кожен може розраховувати, вибираючи компанію ТОВ УК «Корабельний».

       Дивитися приклади виконаних робіт працівниками ТОВ УК "Корабельний" щодо усунення несправностей в мережах водопостачання .

bottom of page