top of page

Обслуговування інженерних мереж

Обслуговування інженерних комунікацій - це одна з тих послуг, які надає для будинків компанія ТОВ УК «Корабельний».

Обслуговування інженерних мереж - це величезний комплекс заходів, головною метою якого є підтримка комунікацій в належному, робочому стані, запобігання аварійним ситуаціям, а так само коригування та оптимізація роботи систем для того, щоб вони були максимально ефективними і при цьому економічними. Обслуговування інженерних комунікацій - це одна з тих послуг, які надає для будинків компанія ТОВ УК «Корабельний». Ми беремося за виконання робіт різної складності, а так само ручаємося за високу якість виконаних робіт. Ви можете бути впевнені, що отримаєте послуги від досвідчених фахівців -за мінімально низькими цінами. |ЗАБРОНЮВАТИ ПОСЛУГУ|

Ми проводимо наступне обслуговування інженерних систем будівель:

  • Обслуговування систем водопостачання, до якого належить діагностика і усунення неполадок - засмічень, витоків; обслуговування каналізації; контроль за станом і чистка труб зливного стоку, дренажних колодязів. Усунення аварійних ситуацій при їх виникненні. Регулярна перевірка систем водопостачання, і усунення поломок в разі їх виявлення.

 

  • Технічне обслуговування систем опалення - діагностика трубопроводів, при необхідності - заміна окремих секцій радіаторів, труб або будь-яких інших ненадійних приладів / деталей.

 

 

  • Фахівці ТОВ УК «Корабельний» проводять ремонт інженерних мереж в найкоротші терміни. Вам більше не доведеться чекати тижнями, коли до обслуговування вашого будинку дійде черга. При виникненні поломки наша бригада виїде на виклик і полагодить все, що необхідно.

 

 

  • За всіма виконаним роботам ми складаємо звітність і передаємо її на контроль. Ви можете бути впевнені в тому, що робота інженерних комунікацій вашого будинку буде оптимізована і налагоджена.

 

 

Проведення будь-яких робіт з технічного обслуговування вимагає ведення суворої документації. Наші фахівці надають, в залежності від ваших потреб, такі послуги, як ведення спеціальних журналів по будинкам; здійснення контролю за тим, як в будинку витрачаються енергоресурси; проведення аналітичної роботи на основі отриманих даних. З нами ви отримаєте висококласні послуги за сприятливими цінами. Технічне обслуговування допоможе уникнути різних поломок та істотно продовжити термін експлуатації інженерної системи будинку.

Дивитися приклади виконаних робіт працівниками ТОВ УК "Корабельний" щодо усунення несправностей в інженерних мережах

bottom of page