top of page

Послуги електрика

ТОВ УК «Корабельний» надає жителям будинків послуги електрика.

ТОВ УК «Корабельний» надає мешканцям будинків послуги електрика. Наші професіонали готові виконати електромонтажні роботи, а також ремонт і заміну електричних приладів, проводки.

|ЗАБРОНЮВАТИ ПОСЛУГУ|

Наші головні переваги - це високий рівень компетентності співробітників, досвід роботи в даній сфері, оперативна реакція на виклик і приємні ціни на електромонтажні роботи.

Ми надаємо наступні послуги:

  • Розводка електрики - під час проведення ремонту в квартирі або при виникненні несправностей, пов'язаних з електроприладами, важливо знати про те, де знаходяться всі елементи електрики. Як правило, у мешканців багатоквартирних будинків такої інформації немає. Але якщо ви вирішите виправити цю ситуацію, то запросто можете звернутися до ТОВ УК Корабельний за допомогою - наші електрики складуть схему проводки в квартирі або ж виконають розводку для того, щоб ви могли розширити можливості використання електроенергії в квартирі та будинку. Ми рекомендуємо не намагатися зробити це самостійно, якщо ви не компетентні в цій галузі, - це може бути небезпечно для життя. Електропроводка в квартирі повинна ремонтуватися виключно фахівцями своєї справи. ​

  • Прокладка кабелю  необхідна в тому випадку, якщо у вас багато електроприладів (що зустрічається в більшості сучасних квартир), а проводка в будинку досить стара для того, щоб витримувати такі навантаження. Новий кабель врятує вас від ризику виникнення аварійної ситуації та дозволить задіяти всі електроприлади, які вам потрібно ,  але виконувати будь-які роботи, пов'язані з електрикою без кваліфікації і досвіду  ми не радимо.

  • Установка розеток і вимикачів - наші експерти зможуть встановити нові вимикачі і розетки у вашій квартирі в будь-яких стінах - гіпсокартоних або бетонних. У нас є всі необхідні для цього інструменти, так що вам не доведеться  про це турбуватися або купувати / позичати у когось інструмент. Підключення двоклавішного вимикача дуже актуально для коридорів, наприклад, коли одна клавіша дозволяє включити світло в коридорі, а друга в тамбурі або ж для кімнати, де джерело освітлення має кілька ламп.

 

  • Підключення люстри -  не витрачайте свій особистий час. Електрик в ваш будинок приїде дуже оперативно, і виконає підключення люстри: від компактної, маленької - на одну-три лампи, до великої, зі складними декоративними елементами і лампочками. Виклик електрика - це найкраще рішення в даній ситуації.

       Дивитися приклади виконаних робІт працівниками ТОВ УК "Корабельний" щодо усунення несправностей в електричних мережах.

bottom of page