top of page

    24.04.2019   «Місто для людей» поцілилась на центр Миколаєва ...

«Мисто для людей»

Компанія «Місто для людей», яка в минулому році виграла конкурс на обслуговування майже половини житлового фонду в Інгульському (Ленінському) і Корабельному районах Миколаєва, тепер «націлилася» на центральну частину міста. На початку нинішнього тижня жителі багатьох будинків по проспекту Центральному виявили наліплену біля під'їздів їхніх будинків листівку в якій докладно пояснюється якою чудовою компанією є «Місто» і які якісні послуги воно надає.

«Працюючи за європейськими бізнес-стандартам і постійно покращуючи якість наших послуг, ми підвищуємо комфорт проживання наших клієнтів», - сказано в листівці.

«Працюючи за європейськими бізнес-стандартам і постійно покращуючи якість наших послуг, ми підвищуємо комфорт проживання наших клієнтів», - сказано в листівці.

 

Далі в документі роз'яснюється які ж цілі ставить перед собою ця чудова компанія:

«Наша мета створити максимально комфортні умови проживання для мешканців, забезпечити належне утримання будинку, рішення всіх технічних питань, а також надати можливість споживачеві платити якомога менше, при цьому отримуючи максимально якісні послуги».

 

В кінці листівки є телефон, по якому запрошують запросто дзвонити всіх бажаючих.

Багато жителів Центрального району тепер задаються питанням: «А до чого, власне, ці листівки? Адже, як відомо, центр Миколаєва «Місто» не обслуговує. Або, може бути, міська влада готує жителям черговий сюрприз? Чого чекати?".

 

Як відомо, конкурс, в якому оголосили переможцем «Місто», викликав глибоке обурення у депутатів міськради. В результаті було вирішено оскаржити результати конкурсу в суді, а голови конкурсної комісії Рєпіна на сесії навіть рекомендували зняти з посади. Стверджують, що одне оч-ч-ч-чень високу Посадова Особа в Миколаєві отримало за підсумками конкурсу кругленьку суму в розмірі приблизно 200 тис. Доларів США.

 

Як би там не було, а Рєпін так і залишився «при портфелі» - його буквально грудьми закрив мер Сенкевич. Відзначимо, що молодий градоначальник щоразу виявляє дивовижну спритність, коли справа стосується питань, пов'язаних з «Місто».

 

А ось робота з обслуговування житлового фонду в Інгульському і Корабельному районах викликає множинні нарікання і скарги жителів. / Джерело /

bottom of page