ПОВІДОМЛЕННЯ

 

споживачам  про намір  коригування  тарифу  на послугу з управління

багатоквартирним будинком та прибудинкової території(кошторис  витрат).

 

 

                ТОВ УК «Корабельний» інформує співвласників багатоквартирних будинків про намір коригування з 01 квітня 2021 року  тарифу на  послугу  з управління багатоквартирним будинком.  Діючі тарифи  з  2019 року по дійсний  час жодного разу  не змінювались.

                 Перегляд діючого тарифу пов’язано  з постійним зростанням  з 2019 року розміру мінімальної заробітної плати , а саме з рівня - 4173,00 грн. в діючому тарифі  до 6000,00 грн.  з  01.01.2021 р. Крім того зросла  вартість електричної енергії  яка використовується на освітлення сходових клітин та необхідна для роботи  ліфтів   ( в будинках з ліфтами),  також  збільшилась ціна на матеріали,   паливо які  необхідні  підприємству для виконання послуги  з управління багатоквартирним будинком.

                Разом з тим, у 2020 р. внесені зміни до п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України щодо збільшення граничних обсягів доходу, які надають право суб’єктам господарювання застосовувати спрощену систему оподаткування, обліку та звітності на третій групі.

                Дані зміни в ПКУ дають можливість ТОВ УК «Корабельний»  для  зменшення  суми  зростання  діючого тарифу та  навантаження на споживачів відмовитись від статусу платника ПДВ ( 20%) та перейти на сплату єдиного податку (5%).  Завдяки цьому, ТОВ УК «Корабельний» зможе забезпечувати і в подальшому якісне обслуговування будинку з мінімальним коригуванням кошторису витрат.

тариф корабельний з 1.04.2021р.png